Tiesioginiai pardavimai. Produktai.

Tiesioginiai pardavimai. Produktai.

Renkantis kompaniją, su kuria norėsite bendradarbiauti, labai svarbu atkreipti dėmesį į jos produktus.


Kaip žinote, tinklinio marketingo (tiesioginės prekybos) kompanijos prekiauja įmonės produktu (-ais), nuo kurių pardavimo mokami komisiniai.
Į kokius aspektus, susijusius su tinklinio marketingo kompanijos produktais, reikia atkreipti
dėmesį:

  • rinkos segmentai;
  • asortimentas;
  • ar ilgalaikio, ar riboto laiko vartojimo produktas;
  • žinomumas (prekės ženklas);
  • specifika;
  • grąžinimo garantija.

Rinkos segmentai. Svarbu atsižvelgti, keliems rinkos segmentams kompanijos produktai skirti. Kuo didesniam ir įvairesniam (pagal amžių, pagal lytį, pagal pomėgius, pagal socialines funkcijas, pagal finansines galimybes ir kt.) klientų grupių skaičiui skirta produkcija, tuo didesnes apyvartas generuosite.
Rekomenduotina rinktis kompaniją, kurios produktai skirti keliems rinkos segmentams (moterims, vyrams, vaikams, sportuojantiesiems, sveikatos priežiūrai, buities priežiūrai, grožiui ir t. t.).

 

Asortimentas. Jei kompanija siūlo siaurą prekių asortimentą, sunku pasiekti dideles apyvartas, o kartu ir daugiau pajamų. Tad kuo daugiau skirtingų produktų, tuo daugiau žmonių jais susidomės, o vienam žmogui daugiau bus galimybių vienu metu įsigyti keletą skirtingų tipų prekių.

 

Naudojimo laikas. Atkreipkite dėmesį, į tai, ar siūlomas produktas (-ai) tarnauja ilgą laiką (tarkime, indas, keptuvė, puodas, patalynė, baldas, dekoro detalė ir kt.), ar tai tam tikro tarpsnio palaipsniui išnaudojama priemonė. Tad jei pirkėjas patenkintas įsigyta kūno priežiūros, namų ūkio ar kita priemone ir ji po tam tikro laiko pasibaigia, tas pats klientas vėl norės tokią pačią įsigyti. Tuo tarpu jei kompanija siūlo ilgalaikio naudojimo prekes, kurias galima naudoti ilgus metus, naivu tikėtis, kad pirkėjas greitai vėl ką nors pirks, todėl, norint užsidirbti, teks ieškoti vis naujų klientų.

 

Žinomumas. Prekių ženklai buvo naudojami tam, kad pirkėjas, įsigijęs gaminį ir likęs juo patenkintas, kitą kartą ieškodamas galėtų lengviau atpažinti to paties gamintojo produkciją. Taigi, prekiauti žinomo (ir užsirekomendavusio rinkoje kaip patikimo, kokybiško) prekės ženklo produktais ir lengviau, ir mažiau rizikos, ir maloniau – nes esi ramus dėl kokybės, kurios nereikia įrodinėti, kai rinkoje nemažas panašių paslaugų ir prekių pasirinkimas. Naujo produkto įvedimui į rinką kompanija ar konsultantas turi skirti nemažus išteklius, todėl konsultantas, nusprendęs prekiauti nauju, nežinomu produktu, prisiima didelę riziką.

 
Specifika. Naudinga apgalvoti savo kompetenciją. Tarkime, ar turėsite argumentų, žinių (galimybių jų įgyti) pardavinėti sveikatos priežiūros produktus ar galėsite įrodyti ir pagrįsti naudingą jų veikimą? Parduodamas sveikatinimo produktus konsultantas turi gerai nusimanyti šioje srityje. Be to, visi vitaminai, maisto papildai, kuriais prekiaujama Lietuvoje, turi būti notifikuoti Vilniaus visuomenės sveikatos centre. Konsultantai, norėdami prekiauti vitaminais, maisto papildais, maisto produktais, turi registruotis Valstybinėje maisto ir
veterinarijos tarnyboje (VMVT) ir turėti jos išduotą maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą.

 

Produktų grąžinimo garantija. Visos įmonės, veikiančios Lietuvoje, vadovaujasi įstatymais, kurie numato galimybę pirkėjui grąžinti netikusią (nepatikusią) prekę tam tikromis sąlygomis. Yra kompanijų, kurios sutinka priimti net ir tuos produktus, kurių pagal LR įstatymus galėtų nepriimti – pavyzdžiui, iš dalies panaudotus. Tai rodo kompanijos parduodamų produktų kokybę ir kompanijos patikimumą.

 

Neabejojame, kad didžioji dalis legalių tiesioginių pardavimų kompanijų suteikia realias galimybes užsidirbti. Belieka įvertinti, ar siūlomas atlygis, priklausantis nuo aptartų kriterijų, jus tenkina.

...

Jei jus domina uždarbio galimybės, susisiekite su mumis. Esame tikri, kad mūsų daugiametė patirtis tinkliniame marketinge padės jums pasiekti jūsų tikslų!

Jūs jau vystote tinklinio marketingo verslą, bet sunkiai sekasi - ši informacija kaip tik Jums!

.

Kiti straipsniai:

Tinklinio marketingo verslo ypatumai

Jūs jau vystote tinklinio marketingo verslą, bet sunkiai sekasi? Ši informacija kaip tik Jums! 

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite su mumis per mesendžerį

Susisiekti

.

 
https://www.facebook.com/MLMverslaslt-505653643510382" data-layout="standard" data-action="like" data-size="large" data-show-faces="true" data-share="true">