Jūs jau vystote tinklinio marketingo verslą, bet sunkiai sekasi? Ši informacija kaip tik Jums!

Daugelis esame girdėję tokius žodžius kaip „viskas tavo rankose”, „tik nuo tavęs priklauso tavo rezultatai”, tačiau gyvenimas rodo, kad išoriniai veiksniai daro didelę įtaką mūsų veiklos sėkmei ir rezultatams. 


Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias daro žmonės bandydami užsidirbti bendradarbiaudami su tiesioginio pardavimo kompanija - jie pasirenka ne tą kompaniją.

Pagalvokite, juk ieškodami samdomo darbo žmonės dažniausiai pasidomi potencialiu darbdaviu. Prieš įsidarbindami žmonės ieško informacijos, ar įmonė patikima, ar laiku moka atlyginimus, kokios darbo sąlygos ir t.t.

Bet, kažkodėl, pradedant bendradarbiavimą su tinklinio marketingo kompanija, neretai pamirštama pasidomėti įmonės reputacija, patikimumu, stabilumu. Nepagalvojama apie tai, kokios perspektyvos laukia. Dažnai pradedama bendradarbiauti su tam tikra kompanija, nes „draugė pasiūlė” arba „rado skelbimą internete” ir nesusimąstoma, kad šiai veiklai bus skiriamas pats brangiausias resursas - tai jūsų LAIKAS. O laikas yra neįkainojamas, tad tikrai verta įvertinti, ar kompanija, su kuria jūs bendradarbiaujate (ar ketinate bendradarbiauti) tikrai jums tinka! Ar yra galimybių uždirbti bent jau kelių šimtų eurų per mėnesį pajamas, jau nekalbant apie kelis tūkstančius?

Tad kokia tai turėtų būti kompanija?

Pirmiausia pradėkime nuo įmonės veiklos istorijos - ar tai nauja rinkoje, ar veikianti pakankamai ilgai ir turinti tam tikrą istoriją.

Panagrinėkime potencialų verslą su nauja kompanija (sakykime, iki 5 metų). Ko galima tikėtis, jei pradėsite bendradarbiauti su nauja kompanija? Konsultantų dar nėra daug - tai pliusas ir, tuo pačiu, minusas. Pliusas tame, kad tiesioginė konkurencija nėra didelė, t.y. nėra daug konsultantų, siūlančių klientams tas pačias prekes. Esant mažai pasiūlai pirkėjai neturi daug galimybių išsiderėti didesnes nuolaidas, todėl konsultantai turi daugiau galimybių uždirbti iš kainų skirtumo. Jei jus tenkina uždirbti kelias dešimtis eurų  per menesį iš prekybos - viskas gerai.

Tačiau verslo kūrimas su nauja rinkoje kompanija kelia nemažų iššūkių. Nauja įmonė, nepažįstamas produktas – turėsite įdėti gerokai daugiau pastangų, norėdami supažindinti potencialius pirkėjus su įmonės produkcija, įtikinti juos išleisti pinigus jūsų siūlomoms prekėms. Gali tekti rūpintis logistika, produktų notifikavimu valstybinėse institucijose.

Yra dar keli aspektai, kuriuos turite įvertinti prieš pradėdami bendradarbiauti su tiesioginės prekybos kompanija.

Statistika skelbia, kad apie 90% naujai įsikūrusių įmonių nutraukia veiklą per 5 metus. Tad, pradėjus bendradarbiauti su nauja rinkoje kompanija, yra vilčių sukurti sėkmingą verslą, tačiau, kad taip ir bus, tikimybė nedidelė. Tokiu atveju jūs prarasite savo laiką, tam tikras investuotas lėšas, ir, svarbiausia, savo reputaciją. O, jei jūs pakvietėte bendradarbiauti su šia įmone savo pažįstamus ir artimuosius, gali būti sunku juos įtikinti pradėti dirbti su kita kompanija.

Neretai naujos kompanijos, siekiančios užimti rinkos dalį, veiklos pradžioje siūlo iš pirmo žvilgsnio geresnes išmokas, nei rinkoje seniai veikiančios įmonės. Tačiau taip būna tik pradžioje. Vos įsitvirtinusios rinkoje įmonės neretai pakeičia išmokų sistemas, apsunkindama konsultantų uždarbio sąlygas.

Tad, pasirinkdami rinkoje seniai sėkmingai veikiančią ir žinomą tiesioginės prekybos kompaniją, turinčia gerą vardą ir siūlančią populiarų žinomą produktą, kuri siūlo nekintančią išmokų sistemą, puikiai veikiančią logistikos sistemą, galite sukurti didelį pelningą verslą pasinaudojant visais tinklinio marketingo verslo pranašumais.

puikūs rezultatai

Tinklinio marketingo kompanijų rinkoje yra nemažai, tad prieš priimdami sprendimą, būtinai surinkite visą prieinamą informaciją apie kompaniją. Juk jei jau dirbti ir siekti rezultatų, tai tik su geriausia kompanija! Na, bent jau viena iš geriausių pasaulyje.

Jei jus domina uždarbio galimybės, susisiekite su mumis, Esame tikri, kad mūsų daugiametė patirtis tinkliniame marketinge padės jums pasiekti Jūsų tikslų!

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite su mumis per mesendžerį

Susisiekti