Tinklinio marketingo verslo ypatumai

Tinklinio marketingo verslas – tai ypatingas verslas, kurio sėkmės formulė yra ne tokia paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.


Galbūt Jūs jau vystote tinklinio marketingo verslą, pamažu perprantate šio verslo ypatumus, tačiau norite labiau pasigilinti į šio verslo subtilybes? Tuomet ši informacija yra skirta būtent Jums! 

Senus darbo metodus keičia nauji 

Viena iš priežasčių, kodėl tinklinio marketingo verslą vystyti kartais yra nelengva, o gal net visiškai nepavyksta, - tai pasikeitę darbo metodai. Tai, kas buvo efektyvu prieš dešimtį ar daugiau metų, šiandien dažnai jau nebeveikia.

Lietuvoje tinklinio marketingo „pionieriai“ verslą pradėjo vystyti devintojo dešimtmečio pradžioje. Tuo metu buvo prieinama nedaug informacijos, mažai galimybių mokytis, tad verslą pradėję žmonės buvo priversti eksperimentuoti ir improvizuoti. Pagal tuo metu turėtas žinias bei supratimą patys pristatydavo produktus bei verslo galimybes. Tuomet šalies parduotuvėse pasiūla buvo gerokai mažesnė, neretai buvo sunku rasti  kokybiškų produktų, todėl žmonės geranoriškai žiūrėjo į įvairius pasiūlymus, noriai dalyvaudavo prekių bei verslo galimybių pristatymo renginiuose. 

Pasak tinklinio marketingo verslo pradininkų, tuomet buvo nesudėtinga pakviesti žmones į susitikimus, nes sunki ekonominė situacija vertė daugelį ieškoti papildomų uždarbio galimybių.  Dėl šių priežasčių tokie veiklos metodai pasiteisino. Palaipsniui tokie susitikimai transformavosi į didesnės apimties grupinius susitikimus, informacinius/motyvacinius seminarus.

Ne paslaptis, jog aktyviai ir kantriai dirbantys konsultantai pasiekė puikių rezultatų, savo asmeniniu pavyzdžiu įrodydami tinklinio marketingo teikiamas galimybes ir privalumus.  Tinklinio marketingo verslas sudarė puikias galimybes daugeliui žmonių susikurti finansinę gerovę be didelių pradinių investicijų ir rizikos. Todėl daug naujų tiesioginės prekybos kompanijų ėmė rastis lyg grybai po lietaus. Šios galimybės sudomino ir pritraukė į savo gretas daugybę žmonių, tame tarpe ir Lietuvoje. Didžioji dalis jų dirba taip, kaip juos moko jų lyderiai, šį verslą pradėję prieš 20–30 metų, – organizuoja prekių pristatymo renginius, pamokėles, grupinius susitikimus, seminarus.

Tačiau daugelis jau pastebėjo, kad šiandien be galo sunku prisikviesti dalyvių į tokius susitikimus ir renginius, nes šiuolaikinis žmogus nuolat sulaukia daugybės panašių pasiūlymų. Grupiniai susitikimai nebėra tokie efektyvūs, nes žmonės tapo labiau išrankūs, informuoti. Jauni žmonės reikalingą informaciją nori rasti internete, o vyresni neretai tokių pristatymų yra aplankę ne vieną, tad sunku juos kažkuo nustebinti ir sudominti. Informacija apie prekes ir produktus tapo lengvai prieinama, naujienų perteklius jau tampa trikdantis. Kita vertus, šiuolaikiniai žmonės daug dirba, viršvalandžiai tapo kone norma. Todėl žmonės vis labiau brangina savo laiką ir gerai pasvarsto prieš priimdami kvietimus. 

Kintanti verslo aplinka 

Labai dažnai konsultantai, prieš kelis dešimtmečius sukūrę sėkmingą verslą, nenori suprasti, kad šiandieninė aplinka gerokai pakito, ir tuometiniai verslo metodai šiandien nebeefektyvūs. Tai, kas puikiai funkcionavo prieš dešimtmetį, nebūtinai bus taip pat efektyvu šiandien.

Lankstumo stokojantys konsultantai naujus savo komandų narius moko ir skatina dirbti vadovaujantis jų išbandytais senaisiais metodais ir verslo strategijomis. Prieš 20 metų tai būtų puikus pasiūlymas, bet ne šiandien! Neretai prieš daugelį metų verslus sukūrę konsultantai yra brandaus amžiaus, ir jiems ne visuomet lengva suprasti naujas technologijas. Jie nenori užleisti pozicijų jaunesniems, tačiau nenorėdami ar negebėdami pasinaudoti šiuolaikinių technologijų teikiamais privalumais, kenkia tiek savo verslui, tiek stabdo naujų komandos narių galimybes. 

Interneto, socialinių tinklų teikiamos galimybės sudaro sąlygas tinklinio marketingo konsultantams pasiekti savo potencialius klientus ir/ar komandos narius neišėjus iš namų, perduoti naujausią aktualią informaciją akimirksniu, nedelsiant atsakyti į kylančius klausimus ir abejones.  

Jei matote perspektyvas tinklinio marketingo versle ir norite pakeisti savo gyvenimą, Jūs esate tinkamame kelyje! Svarbiausia - padidinti darbo efektyvumą, tuomet galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Sėkmės versle! 

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite su mumis per mesendžerį

Susisiekti

.

Taip pat verta paskaityti:

Jūs jau vystote tinklinio marketingo verslą, bet sunkiai sekasi? Ši informacija kaip tik Jums!

 
https://www.facebook.com/MLMverslaslt-505653643510382" data-layout="standard" data-action="like" data-size="large" data-show-faces="true" data-share="true">