Sėkmė tinklinio marketingo versle: pirmieji žingsniai

Sėkmė tinklinio marketingo versle: pirmieji žingsniai

Ko gero daugelis iš mūsų esame sulaukę pasiūlymų papildomai užsidirbti ir / ar pradėti kurti nuosavą verslą bendradarbiaujant su tiesioginių pardavimų įmone. 


Rinkoje labai daug taip dirbančių įmonių, tad iškyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamiausią? Visų įmonių konsultantai tvirtina, kad būtent jo atstovaujama įmonė yra geriausia.

 

Šiame straipsnyje aptarsime aspektus, į kuriuos tikslinga atkreipti dėmesį renkantis įmonę. Vienas svarbiausių aspektų, mūsų nuomone, yra įmonės legali veikla. 

 

1. Rėmėjo / mentoriaus veiklos legalumas. Norėdami įsitikinti, kad Jums uždarbį / verslą siūlantis asmuo užsiima legalia veikla, paprašykite parodyti komercinę veiklą liudijančius rekvizitus. Jeigu išgirsite atsakymą, kad uždarbį siūlantis asmuo nenori atskleisti savo duomenų, tuomet jau galite pradėti nerimauti. Tiesa ta, kad ūkinės / komercinės veiklos rekvizitai yra skelbiami viešai. Taigi, jeigu asmuo negali parodyti vieša skelbiamų rekvizitų, ar gali būti kalba apie veiklos legalumą?  Galimas ir dar vienas bandymas išsisukti teigiant, kad asmuo ką tik pradėjo veiklą ir  / arba nieko nepardavinėja, o tik kuria tinklą, todėl nėra įregistravęs komercinės veiklos. Remiantis Lietuvos Respublikos (LR) įstatymais, vykdant bet kokią ūkinę / komercinę veiklą, privaloma ją iš karto užregistruoti mokesčių inspekcijoje.

 

2. Įmonės legalumas. Ar įmonė, su kuria Jums siūloma bendradarbiauti, legaliai vykdo veiklą Lietuvoje? Tai galima patikrinti įvairiais būdais, pavyzdžiui, paprašykite atsiųsti nuorodą į oficialų įmonės interneto puslapį, skirtą Lietuvos rinkai. Atkreipkite dėmesį, ar siūlomų pardavinėti produktų etiketės yra lietuvių kalbą. Jei nėra etikečių lietuvių kalba, nors tai privaloma pagal LR įstatymus – galite pradėti nerimauti. Gali būti kad asmenys, vykdantys Lietuvoje ūkinę/komercinę veiklą, tai daro nelegaliai. 

 

3. Produktų notifikavimas. Jeigu prekiaujama maisto produktais, vitaminais ir / ar maisto papildais, visi produktai turi būti notifikuoti (https://vmvt.lt/maisto-sauga/maisto-produktai/maisto-papildai/maisto-papildu-notifikavimas) Lietuvoje. Jeigu jums siūloma prekiauti produktais, kurie dar nėra notifikuoti Lietuvoje – galite jau pradėti nerimauti.

Jeigu Jūs norėsite užsiimti komercine veikla, turėsite gauti Maisto veterinarijos tarnybos leidimą prekybai maisto produktais.

 

4. Sandėliavimas/pristatymas. Pasidomėkite, ar įmonė turi sandėlį Lietuvoje produktams laikyti. Jeigu neturi, tuomet išsiaiškinkite, kas rūpinasi produktų pristatymu. Pasidomėkite, kaip dažnai prekės atvežamos į Lietuvą, už kokią sumą perkant atvežama nemokamai. Išsiaiškinkite taip pat, ar perkant prekes Jūs gausite sąskaitas-faktūras. 

Jeigu sulauksite atsakymo, kad produktus atveža draugas Jonas ir sąskaitos faktūros nėra išrašomos – galite pradėti nerimauti.

 

5. Dar vienas itin svarbus aspektas – išmokamos premijos. Pasidomėkite, ar premijos už apyvartas bus pervedamos į Jūsų sąskaitą Lietuvoje. Jeigu teigiama, kad galima pervesti į kortelę – tai gali būti signalas, jog įmonė vengia mokėti mokesčius.

 

Tinkliniame marketinge / tiesioginiuose pardavimuose yra galimybės dirbti ir užsidirbti. Džiugu, kad vis daugiau asmenų šios krypties dėka sukuria sėkmingus ir legalius verslus, pasirūpina savo finansine gerove ir kelia Lietuvos ekonomiką. Tik patariame būti budriems ir rinktis legalias uždarbio galimybes.

...

Jei jus domina uždarbio galimybės, susisiekite su mumis. Esame tikri, kad mūsų daugiametė patirtis tinkliniame marketinge padės jums pasiekti jūsų tikslų!

Jūs jau vystote tinklinio marketingo verslą, bet sunkiai sekasi - ši informacija kaip tik Jums!

Kiti straipsniai:

Tinklinio marketingo verslo ypatumai

Jūs jau vystote tinklinio marketingo verslą, bet sunkiai sekasi? Ši informacija kaip tik Jums! 

 

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite su mumis per mesendžerį

Susisiekti