Pradėk kurti savo gerovę patikimoje kompanijoje jau šiandien

Pradėk kurti savo gerovę patikimoje kompanijoje jau šiandien

Prieš 17 metų įkurta Lietuvos tiesioginės prekybos asociacija ir šios srities augimas mūsų šalyje rodo, kad žmonės vis labiau nori ir gali patys valdyti savo karjerą, pinigus ir laiką. 


Remiantis statistika, Lietuvoje šiuo metu yra apie 45 tūkst. žmonių, užsiimančių tiesiogine prekyba (tinkliniu marketingu).

Tu irgi gali būti vienas iš jų.

Nes čia svarbiausia:

  • idėja,
  • noras,
  • darbas,
  • atkaklumas ir nuoseklumas,
  • asmeninė laisvė.

Vieni iš patrauklių stimulų, kurie padeda įsitraukti į tiesioginės prekybos (tinklinio marketingo) įmonės veiklą ir pradėti kurti savo verslą, yra tas, kad nereikia pradinio kapitalo ir beveik jokios verslo rizikos, laisvas darbo grafikas.

Lietuvoje tokio tipo veikla skinasi kelią dar ir dėl to, kad tai komandinis darbas, kuris suteikia asmeninę laisvę kurti savo darbo strategiją ir ja vadovautis.

„Gausi palaikymą, nes nesi vienas. Būsi saugomas nuo klaidų, nors kaip žinome, dažnai mokomės ne iš svetimų, bet iš savo klaidų. Patikimos tiesioginės prekybos (tinklinio marketingo) įmonės pirmiausia rūpinasi savo konsultantais, jų rengimu, tobulinimu, kuo efektyvesnio darbo galimybėmis, nes tai visos įmonės augimo ir klestėjimo garantas. Įmonės ir komandos nariai finansiškai suinteresuotos padėti komandos draugams per trumpą laiką pasiekti rezultatų“, – teigia ne vienas sėkmingas tinklinio marketingo atstovas.

Dirbant komandoje ieškoma stipriųjų kiekvieno konsultanto pusių, kurios leidžia kiekvienam tobulėti ir gauti naudą: gal tu mėgsti bendrauti; gal tu mėgsti ir nori mokyti, globoti; gal tu pažengęs naudotis naujausiomis technologijomis; gal tu mėgsti analizuoti produktus, rinką ar pan.

Čia visai nesvarbu:

  • amžius,
  • lytis,
  • įgyta profesija ir išsilavinimas,
  • fizinis pasirengimas ar sveikata,
  • vairavimo pažymėjimas ir kiti sertifikatai.

Kaip teigia psichologai, specialistai, gyvenimo būdo mokytojai ir tiesioginės prekybos (arba kitaip tinklinio marketingo) atstovai – svarbu tiesiog PRADĖTI VEIKTI.

Labai didelis procentas Lietuvos žmonių mato tiesioginės prekybos (tinklinio marketingo) galimybes ir nori užsidirbti, tačiau taip nenutinka ne dėl to, kad žmonės nesugeba, o todėl, kad pasirenka netinkamą kompaniją.

Žingsnis po žingsnio

I. Pirmiausia verta išanalizuoti sritį, į kurią ruošiesi (ar norėtum) eiti, ir nesumaišyti realias uždarbio galimybes siūlančių kompanijų su „padedančiomis“ greit praturtėti. Dirbti reikės. Tai galėsi daryti, kada norėsi, kur norėsi, kiek norėsi ir kokio rezultato sieksi. Prisiimti atsakomybę irgi reikės. Finansinė gerovė ateis žingsnis po žingsnio.

II. Svarbu pasidomėti pačia kompanija: ar ji dar tik žengianti pirmuosius žingsnius, ar turi istoriją, kas jos savininkai, ar turi veiklos leidimus, ar turi licencijas verstis licencijuojama veikla, ar viešai skelbiamos finansinės ir kitos ataskaitos.

III. Dar vienas svarbus aspektas apsispręsti, jei jau susipažinai su keliomis tinklinio marketingo kompanijomis, kokie produktai ir koks jų žinomumas. Kuo didesniam klientų grupių skaičiui skirti produktai, tuo didesnes apyvartas generuosite. T. y., kuo daugiau įvairių sričių produktų (kosmetika, buitinė chemija, maisto papildai ar kt.), tuo daugiau žmonių jie domins.

Kaip nepatekti į finansinę piramidę?

Kartais iš tiesu sunku įkvėpti žmogų, kuris nukentėjo nuo nepatikimos įmonės, „nudegė“, sutiko netinkamą partnerį. Vis dėlto bandyti verta visada.

Finansinė piramidė – tai vis dar pasitaikantis apgaulės būdas (dažnai vadinamos 'Ponzi schema'), siekiant iš žmonių surinkti ir pasisavinti pinigus. Pavadinimas kilo iš Čarlzo Ponzi pavardės. Jis taip pirmasis prieš gerą šimtmetį apgavo tūkstančius investuotojų siūlydamas didelę grąžą.

Pagrindinis jų veiklos principas – naujas schemos narys įneša tam tikrą (dažnai nemažą) pinigų sumą, kurią, kaip jam žadama, vėliau su aukštomis palūkanomis atgaus nieko nedarydamas. Naujai pritrauktų asmenų lėšos pereina grandine aukštyn ir atitenka piramidės sumanytojams.

Priešingai nei finansine piramide besiremiančioje įmonėje, tinklinio marketingo kompanijos startinis mokestis minimalus, siekiantis vos kelis eurus. Tai mokestis už pradinį mokomosios literatūros, produktų paketą. Dažnai kompanijos startinio mokesčio iš viso neima.

Finansinėse piramidėse neretai bandoma prisidengti kažkokiais virtualiais produktas, akcijomis, tauriaisiais metalais, žodžiu bet kuo, ko neįmanoma pačiupinėti ir įsitikinti egzistavimu. Tinklinio marketingo įmonės prekiauja savo produktu (-ais), nuo kurių pardavimo mokami komisiniai.

Darbas patikimoje tinklinio marketingo įmonėje duos rezultatų (žinoma, dar ne rytoj), be to, suteiks žinių, suves su bendraminčiais ar savo srities specialistais, leis saugiai išeiti verslo pradžiamokslį be jokios rizikos ir užaugins sparnus patikėti savimi.

Šiandien internetinių įrankių dėka šį verslą galima plėtoti atitolus nuo klientų (vartotojų), kas suteikia daugiau privatumo. Klientai taip pat vertina galimybę naršyti internete, nes taip nejaučia spaudimo ar įsipareigojimo ką nors pirkti.

Paklausti, kas padeda išvengti perdegimo, dirbantieji tinklinio marketingo srityje vienareikšmiškai pabrėžia dideles galimybes ir idėją: pats gali susidaryti planą, numatyti, kokią pinigų sumą nori uždirbti, susikurti strategiją ir dirbti savo metodais.

.

Jei jus domina uždarbio galimybės, susisiekite su mumis. Esame tikri, kad mūsų daugiametė patirtis tinkliniame marketinge padės jums pasiekti jūsų tikslų!

Jūs jau vystote tinklinio marketingo verslą, bet sunkiai sekasi - ši informacija kaip tik Jums!

.

Kiti straipsniai:

Tinklinio marketingo verslo ypatumai

Jūs jau vystote tinklinio marketingo verslą, bet sunkiai sekasi? Ši informacija kaip tik Jums! 

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite su mumis per mesendžerį

Susisiekti